Sportovní reportážní fotografie – RunCzech – Birell Prague Grand Prix

Sportovní reportážní fotografie pro fotografickou agenturu M3 jsem fotografoval nejen závod bežců na 5 a 10km - RunCzech -  Birell Prague Grand Prix.  Ale i tiskovou konferenci před závodem a po závodu. Byl také pokořen světový rekord žen běhu na 10km.

Birell-prague-run

fotografie-sport

rekord-beh-praha-foto

foto-tisk-konference

Focení Glamour a ostatní fotografie v Praze

Vše co mě co jsem poslední dobou fotil v Praze a okolí. Focení glamour, focení zvířat, focení architektury a objednávka focení příletu letadla jako dárek od manželky pro pilota.

foceni-praha

foceni-atelier

foceni-glamour

foceni-zvirat

Svatební fotografie – Profesionální reportážní a dokumentární fotografie ze svateb

Super svatba v nádherném prostředí. Profesionální reportážní a dokumentární fotografie z vašich svateb, svatebních hostin, obřadů .... Dokumentární fotografie z akcí, oslav .....

IMG_0373 copy_resize

svatebni-foto-inscenovane

IMG_0804 copy_resize

IMG_9742 copy_resize

Začíná léto tak pár fotografií z ateliéru a tak vůbec

A zase pár fotografií ať již z našeho fotografického ateliéru a nebo z prázdnin či svatby. Léto ideální čas pro všechny vaše fotografie - modelingové, rodinné, svatební, reklamní .

IMG_8109 copy_resize

dovolena-jachta-fotograf

Reklamní a portrétní fotografie

Pár fotografií na ukázku jak jen to jde v mém fotografickém ateliéru. Fotím toho spousty bohužel většinu fotografií nemohu ukazovat z přání klientů.

IMG_3280 copy_33_resize

maso-foto-styling

food-foto

IMG_1369 kopie_resize

Fotografování katalogu

Fotografování katalogu pracovního oblečení pro Obchodní centra. Fotodobias.cz fotografoval, produkoval a zajišťoval modelky a styling, casting přes moji modelingovou databázi Models-Agency.cz a samozřejmě přes sociální síť FaceBook. Objednavatel a grafické zpracování : Filip Fořt www.ffdesign.cz ; Styling a Make up: Renata Dobiášová www.osobni-stylista.cz

katalog-fotografie

studio-reklama

atelier-foto-reklama

foto-reklama-katalog

Modelingová fotografie na plátno? Proč ne!

obraz z modelingové fotky

Modelingová fotografie je jakýmsi oltářem všech fotografií. Spojuje v sobě umění, krásu a je v ní ukrytého mnohem více, než může ve výsledku pozorovatel vidět. Samotný výběr a příprava modela či modelky, jejich úprava do požadované podoby, příprava scény a nápad – to vše je ukryto v jediné fotografii. Pokud se vám však podařila vytvořit unikátní fotka, která se od ostatních odlišuje ať už nápadem, energií nebo atmosférou, nemusí být pouze ukrytá ve vašem portfoliu. Pochlubte se jí před všemi a ukažte jim své fotografické schopnosti!

Skvělým tipem jak ukázat své modelingové fotografie světu je fotografie vytištěná na plátně jako obraz. Jedinou podmínkou je fotografie ve vysoké kvalitě, avšak jako fotograf budete mít tuto oblast v malíčku. Výběr jednoho snímku, která se pak vytiskne na plátno, může být úžasným řešením, které bude reprezentovat a propagovat celou sérii vašich modelingových fotografií. Pokud tedy například chystáte výstavu, vyberte tu nejreprezentativnější a nejlepší a umístěte ji na plátno. Forma obrazu jí dodá zajímavost a jedinečnost a dokonale tak připraví diváků na ostatní fotografie. Kreativitě se meze nekladou a proto můžete vytvořit dokonce celou sérii za pomoci tohoto přitažlivého zpracování.

A proč je tedy fotka na plátně takovou oblíbenou alternativou zpracování nejen modelingových, ale i jakýchkoli jiných fotografií? Základem je jedinečnost, kterou toto provedení fotografii dodá. Krásná modelka vyfocena v nápaditém duchu dokáže ve formě plátna zkrášlit interiér a plnit tak i roli obrazu. Pokud je fotografie kvalitní, je možné vytvořit obraz hned v několika rozměrech, což splní požadavky každého fotografa.

Obraz z fotky je vyroben z kvalitního plátna a dřevěného rámu, zásluhou čehož bude vaše unikátní fotografie chráněna a její odolnost bude vyšší. Údržba takového obrazu je jednoduchá a díky svérázným stylu uchvátí vás, vaše hosty a také potenciálních modelů. Toto zpracování je vhodné i jako dárek ať už pro modelku nebo vašich přátel a známých. Použijte foto obraz jako formu prezentace a ukažte všem, že jste opravdový profesionál!

POZOR ZMĚNA adresy fotostudia – Natrvalo ve STUDIU 2

Nové fotografické studio !!

Větší, reprezentativnější, profesionální. Fotostudio v Praze, 5minut od metra Vysočanská

fotostudio-praha

A malá ukázka fotografie jídla.

praha-dort-vyroba

Fotografický voucher pro akty

Pro fotografickou službu – fotografování aktu jsem přidal možnost nákupu dárkového voucheru. Skvělý TIP na dárek pro vašeho miláčka.

www.fotograf-akt.cz – http://www.fotograf-akt.cz/foto-darkovy-voucher/

voucher-akt-foto

Produktové fotografie pro značku OnGear.cz

Profesionální produktové fotografie pro prezentaci kydexových pouzder na zbraně OnGear.cz

Výroba webu pro truhlářskou výrobu

Krom služeb profesionálního fotografa s foto-ateliérem v Praze také občas vyrobím nějaký ten web. www.vyroba-webu.cz . Naposledy to bylo pro Truhlářskou dílnu pana Petra Petříčka, Truhlářská výroba na zakázku a obchod s nábytkem www.truhlar-nabytek.cz

truhlarstvi-nabytek nabytek-truhlar

 

Fotografie nejsou fotografa Ondřeje Dobiáše

Šťastné a Veselé 2017

 

Vánoční fotografie pro rok 2017 ve spolupráci s cukrářským studiem Lucie Průšové – Výroba dortů, svatební dort

vanoce-foto

Fotografie pro bilboardovou kampaň

Casting, modelka, mobilní ateliér,  grafická produkce, fotograf, styling, make upUnicont_BB-510x240_01.indd

Fotografuji od roku 1992

IMG_9496 copy_resize

Fotografii se věnuji od roku 1992 v Praze. Takto nějak vypadala má fotografická tvorba okolo roku 2000 když už jsem začínal fotografovat profesionálně. Mé první a po dlouhá léta poslední fotografie aktu a jedna fashion foto. V budoucnu budu moci ukázat i ostatní žánry fotografie jako je třeba dokumentární, reportážní, a portrétní foto.

 

Fotografické léto 2016

Léto 2016 standartně věnované především svatební fotografii, produkcí dovolených na jachtách a glamour fotografií pro modelky a k soukromým účelům třeba jako obraz na zeď či tričko.

fotograf-svatba

Svatební fotografie i když slunečno odpoledne nebylo.

 

Jachta-dovolena-moře

Zařídím pro vás dovolenou na jachtě se službami kapitána. Dovolená u moře trochu jinak. www.jachta-dovolena.cz

 

fotografie praha glamour

Glamour fotografie dle vašich představ nejen v ateliéru ale i ve vhodném fotografickém prostřídí.

svatba-fotograf-praha

Svatební fotografie inscenovaná, profesionální svatební fotoateliér

 

 

Dokumentární fotografie z natáčení video klipu

Fotografie z natáčení video klipu ve fotografickém a filmovém ateliéru RockWell a mém ateliéru ve Vysočanech Fotograf-Vysocany.cz 

IMG_7097 copy_BW_resize IMG_7206 copy_BW_resize

Reklamní fotografie, fotografie na životopis a fotografie z potápění

Dlouho jsem zde nic bohužel nepřidal tak snad to alespoň kapku napravím. Ne že bych nefotografoval, ale povětšinou to byli zakázky které nešli publikovat, buď z důvodu toho že mi bylo blbé se klientů ptát, nebo byli fotografie moc osobní a nehodilo se to a nebo fotografie byli pro prezentace a potřeby firem. Ukázky fotografií v tomto příspěvku jsou fotografie na CV (životopis), fotografie pro mé klienty z jejich potápěčské dovolené na Kanárských Ostrovech a reklamní fotografie produktu pro společnost Jakub Vágner rybářství

IMG_8664 copy_ctverec_resize IMG_8674 copy_resize IMG_7433 copy_resize IMG_7784 copy_resize reklamni-foto

PF 2016

fotograf-pf-2016

pf_2016pf-jachta-dovolena

Série profesních portrétů

Profesní portréty pro realitního makléře Janu Vydrovou ze společnosti RE/MAX. Fotografie byli použity na vizitky, bilboardy, email, facebook, website a jiné prezentace.

profesni-foto   IMG_7702 copy_resize

IMG_7894 copy_resize   IMG_7827 copy_resize

Fotografie pro časopisy – reportáže a dokumenty

Bylo mi ctí nafotit pár ilustračních reportážních fotografií pro časopis společnosti Kooperativa a časopis Business life.

Simplity.indd   Simplity.indd

Bez názvu-1.indd   Bez názvu-1.indd