O fotografovi

Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš

Profesionálně fotografuji od roku 1998. Vystudoval jsem střední školu reklamní a užité tvorby obor fotografie a rok jsem navštěvoval individuální studium na FAMU. Věnuji se kompletním fotografickým službám ve všech oborech fotografie jako jsou: reklamní fotografie, rodinné fotografie, reportáže, kalendáře, modeling, výtvarná fotografie a v neposlední řadě také fotografický akt. Provozuji soukromý profesionální fotografický ateliér Photo-Agency.cz, v centru prahy zaměřený na fotografický servis v oblastech: rodina, modeling, reklama, reportáž. Dlouholetá fotografická praxe, zkušenosti v oblasti post-produkce, on-line, flexibilita, vstřícnost k požadavkům zákazníka a především profesionální kvalita fotografií za dobrou cenu jsou základem pro splnění vašich představ.

Profesionální fotografie rychle, kvalitně a za dobrou cenu.

 

Mezi mé spokojené klienty patří nejen společnosti, ale i běžní lidé:

Česká televize, Praha 3, Český Lev, TESCO, Adidas, Entre, AETNA, QUELLE, AVION Shopping Park, AWIK, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, 6P, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších….

Profesionální přístup, flexibilita a nádherné fotografie

Profesionální fotografie od Ondřeje Dobiáše posunuly mé webové prezentace o dost velký krok vpřed. Ať již portrétní fotografie mé osoby či imigové a produktové fotografie mých cukrářských výrobků vystihují jak kvalitu surovin a mé práce tak i profesionalitu a a čerstvost. Mrkněte sami na web Cukrářského studia .

Lucie Podnikatelka / Cukrář Jilové u Prahy 25/05/2015