REKLAMNÍ FOTOGRAFIE

Image fotografie

2500
  • Čas : 2-3 hod.
  • Počet : 1-5 ks

Produktové fotografie

180
  • Čas : 1/2 hod.
  • Počet : 1 ks

Katalogové fotografie

800
  • Čas : 1 hod.
  • Počet : 1 ks

Profesionální reklamní fotografie

Fotografie dle vašich představ a kreativních návrhů

Samozřejmě vám fotografování zajistíme s veškerým servisem. Od kreativního návrhu až po samotné focení, včetně produkce, DTP, modelů, stylingu, visage.

Produktové i image reklamní fotografie

Není problém využít mobilní studio a vaše fotografie fotit v různém prostředí, ať už u vás či v pronajatých prostorech. Produkce zajistí potřebné rekvizity a vše nezbytné k vytvoření reklamní fotografii.
Ceny jsou orientační z důvodu, že každý máte jiné představy a je potřeba zvolit osobní přístup k reklamní fotografii.Pro konkrétní ceny prosím neváhejte kontaktovat fotografa
Sdílení:

Reklamní Fotografie:

Reklamní fotografie je klíčovým prvkem úspěšného marketingu a propagace vaší značky či produktů. Mé foto-studio vám nabízí kreativní a profesionální přístup k tvorbě reklamních snímků, které osloví vaši cílovou skupinu a zvýší povědomí o vaší značce. S dlouholetou zkušeností v oboru reklamní fotografie vám přináším jedinečné a působivé fotografie, které budou reflektovat váš záměr a hodnoty.

Katalogová Fotografie:

Katalogová fotografie je nezbytnou součástí pro prezentaci vašich produktů nebo služeb. Mé fotografické zkušenosti vám pomůžou vytvořit profesionální a atraktivní katalogové snímky, které budou zaujímat a přesvědčovat vaše zákazníky k nákupu či objednání. S důrazem na světlo, detail a estetiku vám garantuji, že vaše produkty budou prezentovány s maximální přitažlivostí a profesionálním vzhledem.

Image Fotografie:

Image fotografie hraje klíčovou roli při budování důvěryhodnosti a pozitivního vnímání vaší značky nebo osobního image. Mé studio vám poskytuje profesionální fotografické služby v oblasti image fotografie, které vám pomohou vybudovat silný a autentický obraz vaší značky. Společně vytvoříme snímky, které budou vyzařovat vaši jedinečnou identitu a zapadnou do vaší strategie komunikace s cílovou skupinou.