Glamour a boudoir

Standart

5400
  • Čas : 3 – 5 hod.
  • Počet : 10 Ks

Mini

4200
  • Čas : 1-3 hod.
  • Počet : 5 Ks

Extra

8000
  • Čas : 5 – 8 hod.
  • Počet : 20 Ks

Glamour a boudoir fotografie dle vašich představ a přání.

Portrétní nejen ateliérová fotografie vyzdvihující krásu a něžnost ženy. Nejednou se fotografie lehce dotýkají přitažlivosti smyslnosti a sexepealu. Obdarujte svého přítele, manžela glamour fotografiemi nebo jen jako památku na své mládí si nechte zhotovit profesionální fotografie. Výborná dekorace, možnost zhotovit i foto kalendář .

Fotografie je možno zhotovit jak ve fotografickém ateliéru tak i ve vámi zvoleném prostředí. Vřele právě doporučuji prostředí například gotický hotel. Součástí všech druhů fotografování glamour nebo boudoir je možnost dokoupit samozřejmě i služby vizážistické a stylingové.

Ceny jsou orientační, každý má jiné představy a je potřeba zvolit osobní přístup ke glamour fotografii.

Pro konkrétní ceny prosím neváhejte kontaktovat fotografa

Sdílení:

Glamour Fotografie:

Glamour fotografie je umění zachytit a vyjadřovat nejkrásnější stránky každé ženy. Je to více než jen vytvoření obrazu; je to o vytváření atmosféry důvěry, elegance a sebevědomí. Glamour fotografie zdůrazňuje vaši osobnost a přirozenou krásu, ať už jste modelka, nevěsta nebo prostě žena, která chce oslavit svou jedinečnost.

S mé dlouholetou zkušeností v oboru glamour fotografie vám slibuji jedinečné a působivé snímky, které budou vyzařovat vaši autentičnost a krásu. Společně vytvoříme jedinečné a nezapomenutelné obrazy, které vás budou nadšeně překvapovat.

Boudoir Fotografie:

Boudoir fotografie je intímnejší formou portrétování, která zdůrazňuje ženskou krásu a smyslnost. Je to osobní projev sebevědomí a ženské síly, která je vytvořena prostřednictvím elegantních a smyslných snímků. Boudoir fotografie je pro každou ženu, která chce oslavit svou individualitu a pocit pohodlí ve své kůži.

Mým cílem jako vašeho boudoir fotografa je vytvořit bezpečné a pohodové prostředí, ve kterém se budete cítit svobodně a krásně. Společně vytvoříme sérii profesionálních fotografií, které budou vyzařovat váš charakter a jedinečnou krásu, ať už je to pro osobní potěšení nebo jako dárek pro vaše blízké.