Fotografie ze Sicilie, Sardinie a Liparských ostrovů

Sicílie Fotografie z plavby na katamaranu Valhalla

Během měsíce září jsem navštívil Sardinii ke jsem se zdržel pár dnů a pak přeplouval na zámořském katamaranu Valhalla na Sicilii kde jsem se střetl s potápěči a cestovali jsme kolem Liparských ostrovů. Ani tam mé fotografické přístroje nezahálely i když jsem převážně fotografoval přírodu dost romantickou Sicílie Fotografie.

Sicílie Fotografie
Sicílie Fotografie, liparské ostrovy
Sicílie Fotografie
Fotografie krajiny
Dovolená na jachtě
Sicílie Fotografie, dovolená na jachtě

 

 

Cesta na moři není jen o pohybu z místa na místo, ale také o tom, jak se ponořit do krás přírody a mořského života. Během našeho plavby jsem měl příležitost potkat potápěče, kteří se ponořovali do hlubin moře. Já jsem se snažil zachytit jejich odvahu a krásu podvodního světa.

Na Sicílii jsem objevil kouzlo romantických scenérií. Tvořily malebné pobřeží a starobylé vesnice. Každý krok po této krásné italské destinaci byl příležitostí pro focení a zachycení jedinečných momentů, které jsem zažil.

Mé fotografické přístroje nezahálely ani na chvíli, ať už jsem byl pod vodou sledující záhadné mořské tvory, nebo na souši zachycující okouzlující scenérie a západy slunce nad Sicílií. Každý snímek byl pro mě jako zrcadlo, které odráželo krásu a jedinečnost tohoto místa.

Celé dobrodružství na katamaránu Valhalla bylo pro mě nejenom cestou k objevování nových míst a kultur. Ale také inspirací pro mé fotografie. Sicílie mě uchvátila svou krásou a přírodním bohatstvím, a já jsem vděčný, že jsem mohl zachytit a sdílet tyto momenty s ostatními.

Závěrem můžu říci, že každý výlet na moře je jako nová kapitola v příběhu, který má svůj vlastní začátek, střed a konec. A já jsem vděčný, že jsem mohl být součástí této úžasné cesty na katamaránu Valhalla a že jsem mohl sdílet krásy Sicílie skrze své fotografie.

 

 

 

Sdílení:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..